A.J.Kazinski, Thomas Rydahl: A hableány halála
könyv A hableány halála

Animus Kiadó, 2021

1834, Dánia. A világhírre áhítozó, különc Hans Christian Andersen hazatér külföldi útjáról, ám nem fogadják tárt karokkal. Nem elég, hogy...

15%
11.68 € 9.93 €
Rydahl, Thomas: The Hermit
idegen
Rydahl, Thomas
The Hermit

ONEWORLD PUBN, 2016

A prize-winning literary thriller from a Danish author, which will appeal to fans of Paul Auster, Raymond Chandler and Graham Greene. Tra...

5%
24.93 € 23.69 €
Rydahl, Thomas - Kazinski, A. J.: Die tote Meerjungfrau
idegen
Rydahl, Thomas - Kazinski, A. J.
Die tote Meerjungfrau

Droemer, 2020

Eine dunkle Zeit - ein begnadeter junger Dichter - eine wahre Geschichte? Folgen Sie Hans Christian Andersen in diesem atmosphärisch-fess...

5%
18.23 € 17.32 €