Sandie Jones: A másik nő
könyv A másik nő

General Press Kiadó, 2019

A PASID SZERET Emily élete nagy csalódása után találkozik Adammel, és szinte egyből beleszeret a jóképű férfiba. Kapcsolatuk olyan, mint...

15%
11.63 € 9.89 €
Sandie Jones: A másik nő
e-Könyv A másik nő

General Press Könyvkiadó, 2019

A PASID SZERET. Emily élete nagy csalódása után találkozik Adammel, és szinte egyből beleszeret a jóképű férfiba. Kapcsolatuk olyan, mint...

7.37 €
Jones, Sandie: The First Mistake
idegen
Jones, Sandie
The First Mistake

Pan Macmillan, 2019

For Alice, life has never been better. After the death of her first husband, she has remarried, with a successful business, two children ...

5%
12.15 € 11.55 €
Jones, Sandie: The Other Woman
idegen
Jones, Sandie
The Other Woman

Pan Macmillan, 2018

The Other Woman by debut author Sandie Jones, is a gripping psychological thriller, perfect for fans of Michelle Frances's The Girlfriend...

5%
12.17 € 11.57 €