könyv Szuperhős lett a bátyám!

Babilon Kiadó, 2016

David Solomons sikeres forgatókönyvíró most gyerekeknek írt pergő cselekményű regényt. Főhőse a képregényfaló 11 éves Luke, aki szabadide...

66%
9.54 € 3.19 €
könyv Földönkívüli a tesitanárom!

Babilon Kiadó, 2016

Zach és Lara szuperhősök. Luke felső tagozatos. Nemrég még ő segített megmenteni a világot a pusztulástól, most már a kidobósba sem válas...

66%
9.54 € 3.19 €
Solomons, David: Mein Bruder ist ein Superheld
idegen
Solomons, David
Mein Bruder ist ein Superheld

Silberfisch, 2015

Luke ist 11 und comicversessen. Zusammen mit seinem zwei Jahre älteren Bruder Zack verbringt er viel Zeit in ihrem Baumhaus. Luke's einzi...

5%
13.18 € 12.53 €
Solomons, David: Mein Bruder ist ein Superheld
idegen
Solomons, David
Mein Bruder ist ein Superheld

Carlsen, 2017

Ausgerechnet in dem Moment ist Luke pinkeln gegangen - ausgerechnet, als Zorbon der Bestimmer mit seinem UFO an Zacks und Lukes Baumhaus ...

5%
11.02 € 10.47 €
Solomons, David: My Evil Twin Is a Supervillain
idegen
Solomons, David
My Evil Twin Is a Supervillain

Nosy Crow, 2017

The 3rd book in the "My Brother Is A Superhero" series, which has sold more than 100,000 copies. Ideal for fans of Frank Cotterell Boyce,...

5%
9.64 € 9.16 €
David Solomons: Földönkívüli a tesitanárom!
antikvár Földönkívüli a tesitanárom!

Babilon Kiadó, 2016

Zach és Lara szuperhősök. Luke felső tagozatos. Nemrég még ő segített megmenteni a világot a pusztulástól, most már a kidobósba sem válas...

1.80 € - 6.10 €
David Solomons: Szuperhős lett a bátyám!
antikvár Szuperhős lett a bátyám!

Babilon Kiadó, 2016

David Solomons sikeres forgatókönyvíró most gyerekeknek írt pergő cselekményű regényt. Főhőse a képregényfaló 11 éves Luke, aki szabadide...

2.75 € - 4.54 €