Andrew Gross: Egy kém Auschwitzban
könyv Egy kém Auschwitzban

Lettero Kiadó, 2020

AUSCHWITZ, 1944. Alfred Mendl fizikusprofesszor az őrök számára csupán egy a többi zsidó rab közül. Valójában a világon egyedül ő jött rá...

15%
13.19 € 11.22 €
Andrew Gross: Kék zóna
könyv Kék zóna

Geopen Kiadó, 2009

Kate Raab körül minden rendben van. Remek család, hű barátok, jó állás… Aztán egy nap, egy telefonhívás mindent összekuszál. Szeretett és...

James Patterson, Andrew Gross: Háromszoros kín
könyv Háromszoros kín

Gabo Kiadó, 2005

A szerző legsikeresebb krimisorozatának fergetes folytatását tartja kezében az olvasó. Ismét a Női Gyilkosság Klub a főszereplője ennek a...

5%
5.97 € 5.68 €
Andrew Gross: Sötét idők
könyv Sötét idők

Geopen Kiadó, 2010

Felejthetetlen szereplők, izgalmas cselekmény, váratlan fordulatok, gátlástalan pénzügyek. A Friedman házaspárnak, Karennek és Charl...

Andrew Gross: Egy kém Auschwitzban
e-Könyv Egy kém Auschwitzban

LETTERO KIADÓ KFT., 2020

AUSCHWITZ, 1944. Alfred Mendl fizikusprofesszor az őrök számára csupán egy a többi zsidó rab közül. Valójában a világon egyedül ő jött rá...

7.81 €
Andrew Gross: Ahogy vesszük
könyv Ahogy vesszük

Geopen Kiadó, 2012

A connecticuti Greenwich elegáns elővárosában egy ártatlan járókelő életét követelő autós lövöldözés kelt döbbenetet. Ty Hauck nyomozó be...

5%
11.96 € 11.37 €
Andrew Gross: Nácik Amerikában
könyv Nácik Amerikában

Lettero Kiadó, 2021

A HIBA. Charles Mossman éppen egy New York-i bárban vigasztalódik 1939. februárjában, miközben náciszimpatizánsok ezrei vonulnak az utcán...

15%
13.19 € 11.22 €
Tenacious D, avagy a kerek rockerek
DVD Tenacious D, avagy a kerek rockerek

2007

Légy szem- és fültanúja a Tenacious D születésének! Ez az a pillanat, amikor a világ legnagyobb - és legőrültebb - rockzenekara színre lé...

Andrew Gross: No Way Back
könyv No Way Back

Harper Collins, 2013

00

Andrew Gross: Nácik Amerikában
e-Könyv Nácik Amerikában

LETTERO KIADÓ KFT., 2021

A HIBA. Charles Mossman éppen egy New York-i bárban vigasztalódik 1939. februárjában, miközben náciszimpatizánsok ezrei vonulnak az utcán...

6.46 €
Gross, Andrew S.: The Pound Reaction
idegen
Gross, Andrew S.
The Pound Reaction

Universitätsverlag Winter GmbH Heidelberg, 2015

Ezra Pound was confined in a mental institution and facing treason charges when he won the first Bollingen Prize in 1949. Pound's defende...

5%
43.31 € 41.15 €
Andrew Gross: No Way Back
antikvár No Way Back

Alba Antik Litera Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2013

The heart-stopping new novel from the New York Times bestselling author of 15 Seconds and Reckless. Perfect for fans of James Patterson. ...

4.37 €
Andrew Gross: The Blue Zone
antikvár The Blue Zone

2007

Kate Raab's life seems almost perfect: her boyfriend, her job, her family . . . until her father runs into trouble with the law. His only...

3.98 € - 4.15 €
Andrew Gross: Everything to Lose
antikvár Everything to Lose

Alba Antik Litera Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2014

The heart-pounding new thriller from the co-author of five No. 1 James Patterson bestsellers including Judge and Jury and Lifeguard, and ...

4.52 €
Andrew Gross: Don't Look Twice
antikvár Don't Look Twice

Alba Antik Litera Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2009

Detective Ty Hauck plunges into what seems like a vicious case of retribution and follows the trail to a sinister gambling scheme at an u...

3.94 €
Andrew Gross: Reckless
idegen Reckless

Harper Collins, 2010

Ty Hauck is shattered by the news. A close friend from his past, along with her husband and daughter, has been brutally murdered in her h...

Andrew Gross: The Blue Zone
idegen The Blue Zone

HARPER FICTION, 2007

Kate Raab's life seems almost perfect: her boyfriend, her job, her family . . . until her father runs into trouble with the law. His only...

8.37 €
James Patterson, Andrew Gross: Die Rache des Kreuzfahrers
antikvár Die Rache des Kreuzfahrers

Alba Könyvépítõ Kft.

jó állapotú antikvár könyv

WELTBILD, 2006

Frankreich, 11. Jahrhundert. Die Zeit des Ersten Kreuzzuges. Hugo de Luc flüchtet vom Schlachtfeld zurück nach Frankreich. Eine dramatisc...

5.79 €
Gross, Andrew: The Fifth Column
idegen
Gross, Andrew
The Fifth Column

Macmillan USA, 2020

From New York Times bestselling author Andrew Gross comes a thrilling tale about a family-and a Country-torn apart. February, 1939. Europ...

5%
12.09 € 11.49 €
Patterson, James - Gross, Andrew: Lifeguard
idegen
Patterson, James - Gross, Andrew
Lifeguard

GRAND CENTRAL PUBL, 2006

In this #1 "New York Times" bestseller, lifeguard Ned Kelley is involved with the beautiful Tess, and a million dollars awaits him as his...

5%
12.66 € 12.03 €
Andrew Gross: Killing Hour
antikvár Killing Hour

Harper Collins, 2011

A horrible family tragedy that may not be what it seems . . . A past encounter with an infamous killer turns deadly today . . . An or...

4.44 €
Patterson, James - Gross, Andrew: 2nd Chance
idegen
Patterson, James - Gross, Andrew
2nd Chance

Headline Publishing Group, 2009

A new edition to the "Women's Murder Club" series from one of the top-selling authors of all time. Det. Lindsay Boxer reforms the Club wh...

5%
15.70 € 14.92 €
A. S. A. Harrison, Andrew Gross: 2 db. krimi (Halálos hallgatás + Ahogy vesszük)
antikvár 2 db. krimi (Halálos hallgatás + Ahogy vesszük)

Atticus

jó állapotú antikvár könyv

4.92 €
Andrew Gross: The Dark Tide
antikvár The Dark Tide

Alba Antik Litera Kft.

jó állapotú antikvár könyv

Harper Collins, 2008

Charles Friedman, a successful hedge fund manager, is on a commuter train from his home in Greenwich (CT) when, as it enters Grand Centra...

3.07 €
Andrew Gross: Reckless
antikvár Reckless

Harper Collins

Ty Hauck is shattered by the news. A close friend from his past, along with her husband and daughter, has been brutally murdered in her h...

2.83 € - 4.15 €
Andrew Gross: Kék zóna + Sötét idők
antikvár Kék zóna + Sötét idők

Geopen Kiadó

17.15 €
Ehhez a termékhez egyelőre nincs kép az adatbázisunkban.
idegen
Schiffman, Lawrence H. - Gross, Andrew
The Temple Scroll: 11q19, 11q20, 11q21, 4q524, 5q21 with 4q365a

BRILL ACADEMIC PUB, 2021

Andrew Gross: Ahogy vesszük
antikvár Ahogy vesszük

Geopen Kiadó, 2012

A connecticuti Greenwich elegáns elővárosában egy ártatlan járókelő életét követelő autós lövöldözés kelt döbbenetet. Ty Hauck nyomozó be...

2.26 € - 5.58 €
James Patterson, Andrew Gross: Judge & Jury
antikvár Judge & Jury

Könyvbogár Antikvárium

jó állapotú antikvár könyv

Headline, 2011

7.30 €
Andrew Gross: Sötét idők
antikvár Sötét idők

Geopen Kiadó, 2010

Felejthetetlen szereplők, izgalmas cselekmény, váratlan fordulatok, gátlástalan pénzügyek. A Friedman házaspárnak, Karennek és Charl...

8.85 € - 9.30 €
Michael Connelly, Jenny Colgan, Andrew Gross, Davis Bunn: Keserű búcsú + Könyvesbolt a sarkon + Egyetlen ember + Miramar-öböl (Reader's Digest válogatott könyvek)
14.45 €
Gross, Andrew: Der eine Mann
idegen
Gross, Andrew
Der eine Mann

Festa Verlag, 2020

Der alte Mann sieht sie an. Zum ersten Mal seit langer Zeit blitzen lebhafte Erinnerungen in seinen Pupillen auf. »Sie rannten um ihr Leb...

5%
27.90 € 26.51 €
Greg Iles, James Patterson, Andrew Gross, Tamara McKinley, Chetan Bhagat: Válogatott könyvek-Bíró és esküdt, Fekete harlekin, A bűn arca, Egy éjszaka a vevőszolgálaton
antikvár Válogatott könyvek-Bíró és esküdt, Fekete harlekin, A bűn arca, Egy éjszaka a vevőszolgálaton

Reader's Digest Kiadó Kft., 2008

Bíró és esküdt A Szövetségi Nyomozóiroda különleges ügynöke, Nick Pellisante három évig azon munkálkodott, hogy letartóztassa az egyik l...

1.69 €
Andrew Gross: Kék zóna
antikvár Kék zóna

Geopen Kiadó, 2009

Kate Raab körül minden rendben van. Remek család, hű barátok, jó állás… Aztán egy nap, egy telefonhívás mindent összekuszál. Szeretett és...

11.14 € - 11.42 €